DR 202 Cena netto 1100 złdr202-500dr202-led-bezprzewRejestrator DR202 przeznaczony jest do pomiaru i rejestracji temperatury oraz zdarzeń (otwarcie drzwi, itp). Bieżące wartości temperatury oraz stany alarmowe prezentowane są na wyświetlaczu LED. Dane pomiarowe gromadzone są w nieulotnej pamięci. Rejestrator może zostać wyposażony w bezprzewodowy panel do montażu w kabinie kierowcy. Funkcje panelu bezprzewodowego:

– podgląd temperatury – alarm dźwiękowy – komendy START/STOP (dostawy, kursy). Częstotliwość zapamiętywania danych można programować w zakresie od 1 minuty do 24h, pojemność pamięci wynosi 62000 pomiarów. Termograf pracuje w dwóch trybach: – rejestracja ciągła – rejestracja podczas kursu Rejestrator wyposażony jest w drukarkę termiczną dzięki, której istnieje możliwość wydruku danych z pamięci urządzenia za dowolny okres czasu. Na każdym raporcie widoczne są dane właściciela, opis pojazdu i czujników, przebieg temperatury w czasie, zdarzenia z wejścia cyfrowego, stany alarmowe temperatury, czas rozpoczęcia i zakończenia dostawy oraz miejsce na podpis. Raport umożliwia prześledzenie całej historii transportu przez końcowego odbiorcę towaru. Podczas pracy rejestrator wskazuje na przemian temperaturę z pierwszego i drugiego czujnika oraz aktualny czas. Kierowca może ustawić alarmy temperatury MIN i MAX, które po przekroczeniu będą zapisywane do pamięci i sygnalizowane dźwiękowo przez bezprzewodowy panel. Rejestrator może zostać wyposażony w port USB do przenoszenia zarejestrowanych pomiarów do komputera. Do wykonania tej czynności potrzebna jest standardowa pamięć przenośna typu pendrive. Operacja przenoszenia danych jest bardzo prosta w wykonaniu i opisana w instrukcji obsługi. W skład zestawu rejestratora wchodzą 2 czujniki temperatury NTC z przewodem o długości 10m oraz 15m. Umożliwia on pomiar temperatury w zakresie: -40…+120°C z dokładnością +/-0,5°C. Przyrząd przeznaczony jest do kontroli w transporcie i zasilany jest z samochodowej instalacji elektrycznej 12…24V. Opcjonalnie dostępne są też czujniki otwarcia drzwi, zewnętrzne sygnalizatory dźwiękowe oraz świadectwo wzorcowania przyrządu.

 

DR 201 Cena netto 920 zł

DR-201 to rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką przeznaczony do montażu w kabinie kierowcy, zarówno w autach ciężarowych jaki i w małych autach dostawczych. Ze względu na małe gabaryty i zwartą konstrukcję doskonale sprawdza się w codziennym użytku. Urządzenie montuje się na desce rozdzielczej za pomocą dołączonych mocowań. Zasilanie i czujnik temperatury podłącza się wtyczkami z tyłu obudowy. Rejestrator ma w zestawie jeden czujnik temperatury, ale po zastosowaniu opcjonalnego rozdzielacza można podłączyć dwa czujniki temperatury.

rejestrator-temperatury-do-samochodu-dr201black-500x500